693 01 Starovice 143
tel.: 519 411 733
mobil: 777 810 411

 

     
 

Plošné materiály  Dvířka  Pracovní desky Kování 
Drátěný program Ostatní


Plošné materiály

 • Laminované dřevotřískové desky:
  jádro tvoří dřevotříska, která je opatřena laminovaným povrchem se širokou škálou dezénů a barev. Hrany jednotlivých dílců mohou být opatřeny malaminovou nebo ABS hranou. Tento materiál má vysokou odolnost vůči chemickým vlivům a oděru
 • Dýhované dřevotřískové desky:
  jádro opět tvoří dřevotříska na jejímž povrchu je masivní dýha z různých druhů dřevin. Hrany bývají olepeny buď masivní hranou, nebo masivním nákližkem. Barevnosti se dociluje mořením na příslušný odstín, který si vyberete ze vzorníku, dále je povrch opatřen lakem, který zaručí odolnost vůči mechanickému a jinému poškození.
 • MDF desky
  jádro tohoto specifického materiálu je z dřevovláknité hmoty vyrobené za použití teploty a tlaku. Mají hladký povrch, který může být opatřen masivní dýhou. Jsou snadno opracovatelné a tvárné. Povrchová úprava RAL barvami, mořením, lakováním.
 • Masivní dřevo
  tvrdé dřeviny: buk, dub, jasan
  měkké dřeviny: smrk, borovice, modřín
  klasický materiál, povrchová úprava mořením, lakováním a patinováním
 • HIT překližka MULTIPLEX
  je to plochá deska, vzniklá slepením zpravidla lichého počtu na sebe navrstvených loupaných dýh převážně z listnatých stromů, jejichž dřevní vlákna jsou na sebe kolmá. Povrchová úprava jako u masivního dřeva.
 • HIT BIO deska
  materiál vzniklý slepení 3 vrstev masivního dřeva o různé tloušťce, které jsou navzájem otočeny o 90°, zachovává si přírodní vlastnosti dřeva, je tvarově stálá a ohebná. Možností frézování nabízí zvýraznění struktury jednotlivých lepených vrstev. Materiál se dá mořit do různých odstínů, konečná povrchová úprava je provedena lakem.